- Cestovní agentura Pavel Vávra - www.chorvatsko.apartmany.net Vaše levné ubytování v Chorvatsku - 

- ubytování v apartmánech - lokalita Chorvatsko Dalmácie poblíž měst : Vodice Šibenik Primošten Rogoznica Trogir Omiš Brela Makarská -

 

chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku

KOMPLETNÍ NABÍDKA apartmány Chorvatsko INFORMACE Chorvatsko a Slovinsko

ÚVODNÍ STRÁNKA

CENÍK 2021 apartmány Chorvatsko

FOTO a VÝLETY

PŘEHLED WWW

VÝHODNÉ NABÍDKY

POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ v CHORVATSKU KONTAKT

 

 

 

 

 

JIŽ NENÍ V NABÍDCE !!

 

 

 

 

 

 

 

Chorvatsko apartmány  " JURIČ Ani "  ubytování v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

English Polish German

 

- jiho-východní pohled na dům -  - pohled z balkonů na moře - - vstup do moře pod domem -
Lokalita : Za vesničkou Staniči v lokalitě Čelina-Zavode, vzdálenost od Omiše 5 km

Popis lokality : Apartmány jsou postaveny v jižním svahu a výhledem  na moře. V dosahu je obchod, několik restaurací. Supermarket, banky, lékaře, lékárnu a velké tržiště naleznete v nedalekém městečku Omiš. Zde můžete posedět v mnoha kavárničkách, restauracích a barech.  Nebo si v přístavu vybrat z bohaté nabídky výletů  na  ostrov Brač, které zakoupíte přímo na výletních lodích.  Zajímavý  je  také  výlet  lodí  kaňonem  řeky  Cetiny  zakončený  návštěvou  typické  Dalmatinské  restaurace  " Radmanova mlinice " s možností  koupání v chladné  řece.  Nad tímto údolím je z levé strany nádherná vyhlídka " Gata ". V naší FOTO- GALERII si můžete prohlédnout další zajímavé turistické cíle v okolí.

Vzdálenosti : moře 50m, cesta na pláž 70m, centrum 500m, restaurace 500-600m, obchod 500m

         ( uvedené vzdálenosti jsou orientační a závisí na zvolené cestě, rezervovaném podlaží a zvoleném místě na pláži )

Popis apartmánů : Dům je za Staniči v lokalitě Čelina - Zavode, pronajímáme samostatné apartmány o velikosti AP2+2, AP2+2 na druhém podlaží, AP2+2, AP4+1 v prvém podlaží. Mají vlastní vchody ze středového schodiště. Všechny apartmány jsou po rekonstrukci a každý má vlastní jeden jižní balkon směrem a s nádherným panoramatickým pohledem na moře a druhý východní nebo západní boční balkon také s nádherným výhledem na moře! V kuchyních je jídelní stůl, židle, lednice s mrazákem, sporák, nádobí, příbory.......

U domu je velké venkovní posezení pro cca 25 osob a zděný gril. Na pozemku z jižní strany je dětské hřiště kde jsou houpačky a skluzavka ( vše je oploceno )

ParkováníNa soukromém oploceném a částečně zastíněném parkovišti přímo u apartmánů. ( pro každý apartmán je zde vyhrazeno jedno parkovací místo )
Přístup od domu na pláž :  Po schodech přímo na pláž. Nepřecházíte žádnou komunikaci 
Pláž : Oblázko-písečná pláž s vhodným přístupem do moře pro děti i dospělé přímo pod apartmány.

Jednotlivé apartmány : 

    

JURIČ Ani AP2+2 druhé podlaží JV  -  1x ložnice,  1x obývací kuchyň,   2x koupelna s WC,  2x balkon ( apartmány jsou po rekonstrukci v roce 2018 !! )

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem koupelnou a WC, samostatná vybavená kuchyň s rozkládacím dvojlůžkem,  jídelní stůl, židle, dva balkony s nádherným výhledem na moře, druhá koupelna s WC. KLIMATIZACE

  

JURIČ Ani AP2+2 druhé podlaží JZ  -  1x ložnice,  1x obývací kuchyň,   2x koupelna s WC,  2x balkon ( apartmány jsou po rekonstrukci v roce 2018 !! )

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem koupelnou a WC, samostatná vybavená kuchyň s rozkládacím dvojlůžkem,  jídelní stůl, židle, dva balkony s nádherným výhledem na moře, druhá koupelna s WC. KLIMATIZACE

  

JURIČ Ani AP2+2 prvé podlaží JV -  1x ložnice,  1x obývací kuchyň,   2x koupelna s WC,  2x balkon ( apartmány jsou po rekonstrukci v roce 2018 !! )

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem koupelnou a WC, samostatná vybavená kuchyň s rozkládacím dvojlůžkem,  jídelní stůl, židle, dva balkony s nádherným výhledem na moře, druhá koupelna s WC. KLIMATIZACE

  

JURIČ Ani AP4+1 prvé podlaží JZ -  1x ložnice,  1x obývací kuchyň,   2x koupelna s WC,  2x balkon ( apartmány jsou po rekonstrukci v roce 2018 !! )

- jeden pokoj s dvojlůžkem a minikuchyní s jídelním stolem, koupelna s WC, balkon s nádherným výhledem na moře. Druhý pokoj s dvojlůžkem a jednou přistýlkou, balkon s pohledem na moře a druhá koupelna s WC. pouze k tomuto apartmánu náleží také nová velká kuchyň s jídelnou v přízemí domu. KLIMATIZACE

 

V apartmánech je možnost se zdarma připojit na WIFI internet ( síla signálu a rychlost je ovlivněna umístěním vysílače a počtem připojených hostů ! ) 

 

CENÍK APARTMÁNŮ je  >>ZDE<<

  

Naše doplňující informace :

Majitelé hovoří Chorvatsky, Anglicky domluvíte se i Česky. 

Všechny cesty jsou svažité a na pláže vedou schody.

Následující fotografie zobrazují apartmány, jejich interiér a pláže poblíž domu.

foto z apartmánu JURIČ AP2+2  II.p. jiho-východ v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

dvojlůžková ložnice v AP2+2 II.p.                                       dvojlůžková ložnice v AP2+2 II.p.                                            dvojlůžková ložnice v AP2+2 II.p.

rozkládací sedačka v kuchyni AP2+2  II.p.                           rozkládací sedačka v kuchyni AP2+2  II.p.                                   jídelna s kuchyní v AP2+2 II.p.                  

 

 kuchyň s jídelnou v AP2+2  II.p.                                               koupelna s WC v AP2+2  II.p.                                             jiho-východní balkon v AP2+2 II.p.

                                                    druhá koupelna s WC v AP2+2  II.p.                                                                                              jižní balkon v AP2+2  II.p.

                                                             

foto z apartmánu JURIČ AP2+2  II.p. jiho-západ v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

dvojlůžková ložnice v AP2+2 II.p.                                       dvojlůžková ložnice v AP2+2 II.p.                                            dvojlůžková ložnice v AP2+2 II.p.

rozkládací sedačka v kuchyni AP2+2  II.p.                           rozkládací sedačka v kuchyni AP2+2  II.p.                                   jídelna s kuchyní v AP2+2 II.p.                  

    jídelna s kuchyní v AP2+2 II.p.                                         koupelna s WC v AP2+2  II.p.                                             jiho-západní balkon v AP2+2 II.p. 

                                         druhá koupelna s WC v AP2+2 II.p.                                                                                                         jižní balkon v AP2+2  II.p.    

foto z apartmánu JURIČ AP2+2  I.p. jiho-východ v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

dvojlůžková ložnice v AP2+2 I.p.                                          dvojlůžková ložnice v AP2+2 I.p.                                              dvojlůžková ložnice v AP2+2 I.p.

rozkládací sedačka v kuchyni AP2+2  I.p.                           rozkládací sedačka v kuchyni AP2+2  I.p.                                   jídelna s kuchyní v AP2+2 I.p.                  

kuchyň s jídelnou v AP2+2 I.p.                                             koupelna s WC v AP2+2  I.p.                                             jiho-východní balkon v AP2+2  I.p.

                                        druhá koupelna s WC v AP2+2  I.p.                                                                                              jižní balkon v AP2+2  I.p.

foto z apartmánu JURIČ AP4+1  I.p. jiho-západ v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

ložnice pro 2 osoby v AP4+1 I.p. s malou kuchyňkou a jídelnou , koupelnou a WC

dvojlůžko v třílůžkové ložnici v AP4+1  I.p.                         samostatné lůžko v třílůžkové ložnici v AP4+1 I.p.                                 koupelna s WC v AP4+1  I.p.                  

malá kuchyňka, která je součástí dvojlůžkové ložnice    velká kuchyň s jídelnou v přízemí domu jen pro apartmán AP4+1 I.p.                  jižní balkon v AP4+1  I.p.                 

                                                             druhá koupelna s WC v AP4+1  I.p.                                                                                             jiho-západní balkon v AP4+1  I.-p.

foto domu JURIČ Ani v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

jiho-západní pohled na dům  Jurič                                     jiho-východní pohled na dům  Jurič                                       velké posezení u grilu až pro 25 osob

dětské hřiště - houpačky                                                               dětské hřiště - skluzavka                                                          houpačky u domu Ani Jurič

          velká parkovací plocha přímo u domu                                                       rozložení apartmánů                               poloha domu Jurič v lokalitě Čelina Zavode u Omiše

poloha domu Jurič v lokalitě Čelina Zavode u Omiše      vyznačení velkých přírodních pláží západně od domu Jurič

pláže poblíž domu JURIČ v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

pláže západním směrem poblíž domu  Jurič                           pláže západním směrem poblíž domu                              pláže západním směrem poblíž domu   Jurič

pláže západním směrem poblíž domu Jurič                           pláže západním směrem poblíž domu                              pláže západním směrem poblíž domu  Jurič

pláže západním směrem poblíž domu Jurič                               pláže západním směrem poblíž domu                                         pláž pod domem  Jurič                    

menší pláže pod domem  Jurič                                       menší pláže pod domem  Jurič                                            menší pláže pod domem  Jurič

přímo pod domem je několik pozvolných vstupů do moře z jemných kamínků a písku

západním směrem jsou dlouhé pozvolné pláže až k vesničce Staniči

cara hnědá ubytování chorvatsko dovolená apartmány šibenik primošten brela baška makarská omiš mimice staniči nemira

 

Telefon rezervace a info :   +420 776 655 470  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Neděle

Telefon rezervace a info :   +420 776 655 472  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Pátek

E-mail :  apartmany.vavra@seznam.cz

Kontaktní formulář - >>ZDE<<

                                              

 

 

- poslední úprava této stránky proběhla: 20. října 2020                                                                        

-  Na našich e-mailových  schránkách je nastavena automatická odpověď o doručení Vašeho e- mailu, která vás informuje o zařazení Vaší poptávky do našeho mail- serveru.  V případě, že neobdržíte obratem tuto zprávu prosíme  o opětovné zaslání  Vaší poptávky.      

Na všechny došlé e-maily odpovídáme v průběhu celého dne !!

Naše další servery  - 

www.apartmany.net

www.chorvatsko.apartmany.net

www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz

www.ubytovani-apartmany-chorvatsko.cz

     

Vaše dovolená v Chorvatsku 2021 - levné ubytování v Chorvatsku 2021 oblast Dalmácie

   

     Your holiday in Croatia 2021  English   Polish   German  Croatia for Your holiday 2021

 Na serveru   www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz   Vám nabízíme levné ubytování přímo od  Chorvatských majitelů v zařízených apartmánech na jaderském pobřeží poblíž lokalit  Šibenik, Primošten,  Rogoznice,  Trogir,  Split,  Omiš, Baška Voda,  Brela,  Makarská. V nabídce naleznete následující místa k Vaší  dovolené  :  Grebaštice, Stupin Čelina,  Vinišče,  Podstrana,  Omiš, Nemira, Staniči,  Vela Luka, Čelina Zavode, Ruskamen,  Lokva Rogoznice, Ivašnjak, Mimice, Marušiči, Pisak, Drašnice. Možnosti výletů, koupání na krásných místech podél  pobřeží  Dalmácie nebo přilehlých ostrovech  Brač, Šolta,  Hvar,  Korčula,  Látovo,  Drvenik,  Zlarin, Prvič a mnoho dalších.  Na  vlastním motorovém člunu se můžete dostat do nejkrásnějších zátok  jaderského pobřeží a většinu ostrovů. Volný čas můžete vyplnit aktivně například: rafting na řece Cetině, potápění, windsurfing, vodní lyžování, parasailing, jízdana vodním skútru, tenis, cvičení, návštěva tobogánu.....